logo logo

 

  • حضور نماینده اصلی شرکت در مراسم جشن پایانی 

با حضور در مراسم پایانی، به برندهای حائز رتبه های برتر، تندیس برند محبوب اهدا خواهد شد. در این مراسم جوایز ارزنده ای نیز به یکی از  هواداران برترین برند هر گروه، توسط مدیر برند اهدا خواهد شد.

 

  • برخورداری از صفحه هواداری در سایت جشنواره  

این صفحه به عنوان پایگاه اصلی اطلاعات و اخبار برند شما بر روی سایت جشنواره و نیز ابزار ارتباط با اعضای باشگاه هواداران برندها در قالب خدمات آتی دبیرخانه جشنواره خواهد بود.

 

  • برخورداری از بنر تبلیغاتی بر روی آیکون لوگوی برند در سایت جشنواره  

ار این طرق شما می توانید یک بنر تبلیغاتی به ابعاد بزرگ را بر روی آیکون برند خود فعال نموده و این بنر را از شروع ثبت نام تا شروع دوره بعدی جشنواره حفظ نمایید. این بنر فرصت تبلیغاتی بزرگی برای برندها در یک وبسایت ویژه هواداری برندها می باشد.

 

  • دریافت گزارش جامع وضعیت هواداری برندها 

این گزارشات، اطلاعات و تحلیل های جامعی از وضعیت هواداری برند شما نسبت به سایر برندهای هم گروه بر اساس ویژگی های جمعیت شناختی شرکت کنندگان در جشنواره، ارائه خواهد نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش، اینجا کلیک کنید.

قابل ذکر است تمامی برندهایی که در جشنواره ثبت نام کنند می توانند یک نسخه کلی از این گزارش دریافت کنند، لذا تهیه نسخه جامع این گزارش ویژه هر برند، نیز قابل ارائه از طریق دبیرخانه جشنواره می باشد.

 

  • سرویس ویژه سالانه مرجع برند برای برندهای حاضر در جشنواره

این سرویس که توسط سایت مرجع برند www.TopBrands.ir به برندهای حاضر در جشنواره ارائه می گردد شامل حضور در جمع برندهای سایت مرجع برند و انتشار اطلاعات اخبار رویدادها و جشنواره های فروش شما، از طریق این سایت می باشد.

 

لطفاً جهت اطلاع از شرایط استفاده از خدمات فوق الذکر با دبیرخانه جشنواره تماس حاصل نمایید.