logo logo
خانهاخبار جشنوارهآمادگی کامل دبیرخانه جشنواره برند جهت برگزاری گسترده ترین نظرسنجی مردمی
آمادگی کامل دبیرخانه جشنواره برند جهت برگزاری گسترده ترین نظرسنجی مردمی
 آمادگی کامل دبیرخانه جشنواره برند جهت برگزاری گسترده ترین نظرسنجی مردمی

با توجه به نزدیک شدن به مرحله نظرسنجی مردمی جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان، دبیرخانه جشنواره برند در حال آماده سازی شرایط جهت برگزاری این رویداد بزرگ ملی و مردمی می­باشد.

قائم مقام اجرایی جشنواره برند با اشاره به روشهای نظرسنجی که شامل نظرسنجی اینترنتی، تلفنی، پیامکی و حضوری می­باشد اعلام کرد بسترهای لازم جهت دریافت نظرت مردمی از طریق این چهار روش در حال آماده سازی است.

جعفر اسدی در پاسخ به این سوال مبنی بر چگونگی دریافت نظرات مردم از طریق روش اینترنتی افزود: تدابیر ویژه­ ای جهت دریافت نظرات مردمی از طریق وب سایت اینترنتی جشنواره از طریق مدیریت فناوری اطلاعات جشنواره برند صورت گرفته و با هماهنگی با پارتنر تامین کننده زیرساخت­های فنی اینترنتی، نظرسنجی از طریق سایت اینترنتی جشنواره به نحو مطلوبی برگزار خواهد شد.

ایشان با اشاره به گستردگی ابعاد جشنواره برند در سطح ملی گفت: پیش بینی می­شود بخش قابل ملاحظه ای از نظرات مردمی از طریق سایت اینترنتی جشنواره به آدرس www.iranTopBrands.org جمع آوری گردد.

در ضمن بسترهای لازم جهت دریافت نظرات مردم از طریق سایر روش­های اعلام شده، پیامکی، تلفنی و حضوری، نیز در حال آماده سازی است و طبق برنامه 5 دی ماه نظرسنجی مردمی در سطح ملی آغاز خواهد شد.